Nový pohled na energetiku?

Začtěte se do nového čísla magazínu PRO – ENERGY! Zimní číslo magazínu se věnuje novým, výhledovým pohledům na energetiku.

Zatím se moc nemluví o tzv. Smart kontraktech, či o slučování trhů s regulační energií napříč celou Evropou. Čistá mobilita zase upíná zrak k elektromobilitě. Tu je jednak potřeba silně zadotovat na podporách pro její uživatele, aby jí vůbec vzali na milost, a její přínos je celkem diskutabilní. Evropští plynárníci zase vedou diskuse o tom, co bude znamenat napojení Číny na plynovod z Ruska. A rovněž velmi zajímavé je pojednání o možnosti radikálního snížení emisí ze spalování kapalných a plynných paliv formou EKO-Catu, o který vlastně nikdo nestojí.Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!