Peletové kotle a kamna naživo. Stačí si vybrat!

Kdo chce vidět peletové kotle a kamna naživo, může navštívit stánek Klastru Česká peleta na veletrhu Moderní vytápění 2019. Do naší expozice však může nahlédnout již nyní ve videu. Každoročně na veletrzích společně vystavují naši členové – výrobci dřevních pelet a briket i kotlů a kamen na jejich spalování.

Na kameru promluvil Vladimír Stupavský, předseda Klastru Česká peleta, který ujišťuje, že dřevních pelet (i briket) je a bude do budoucna v České republice dostatek. “České peletárny lisují tolik paliva, které by uspokojilo asi 80 tisíc domácností, instalováno je přitom zatím jenom asi 27 000 kotlů a kamen.” Počet domácností, které vytápějí peletami, přitom každoročně roste. Velkou roli v tom sehrávají kotlíkové dotace, staré uhelné kotle se mnozí rozhodli vyměnit právě za pelety.

video: https://www.youtube.com/watch?v=VnQ6cclHxWY

Výhodou peletového vytápění je mimo jiné jeho bezobslužnost. “Kotel se sám umí zapálit, sám si přikládá a dokonce se sám umí i vyčistit,” dodává Stupavský. Expozice Klastru Česká peleta na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2019 umožní návštěvníkům srovnat různé modely kotlů i přímo promluvit s jejich výrobci. Na kameru se nám představili Pavel Hostmoský (Hostomský – krbový kamna, kotle), Pavel Kvasnička (Bosch – Termotechnika/Dakon), Vladimír Verner (VERNER SK), František Dočekal (Ekogalva), David Kehm (Eco Engineering), Jiří Trčka (AGROMECHANIKA Lhenice) a Radek Dušek (DUFA kamna). To je však pouze zlomek stovky členů, které Klastru Česká peleta sdružuje.

 

 

 

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!