Nová generace teplovodního kotle

Nová generace teplovodního kotle ROJEK A 15 U se samočinnou dodávkou paliva je určena k vytápění rodinných domů s nízkou tepelnou ztrátou.

Regulovatelný výkon kotle je 3,7–15 kW. V automatickém režimu kotel spaluje hnědé uhlí Ořech 2 o zrnitosti 4–25 mm nebo dřevní pelety o průměru 6–8 mm, nejlépe kvalitní dřevní A1 (ENplusA1) nebo případně A2 (ENplusA2) což jsou pelety s kůrou. Hořáky mohou být montovány z pravé nebo levé strany, včetně zásobníku na palivo. Retorta i rošt jsou vyrobeny z šedé litiny. Kotel se vyznačuje vysokou účinností a minimální emisní zátěží pro okolí. Řízení kotle a okruhů vytápění je zajištěno modulační elektronickou ovládací jednotkou ROJEK ST 480 zPID, která ovládá: otáčky ventilátoru a podavač paliva. Dále ovládá až 4 oběhová čerpadla a má již v základu zabudovaný modul pro ovládání jednoho směšovacího ventilu. Regulaci je možné doplnit ekvitermním čidlem pro snímání venkovní teploty a podle toho ekvitermně řídit otopnou soustavu. Dále je možné regulaci doplnit o různé prostorové termostaty, další dva dodatečné moduly pro řízení směšovacích ventilů, a případně kotel propojit s ethernetovým modulem pro možnost dálkového sledování a řízení systému. Díky modulaci lze kotel s vysokou účinností využívat v celém rozsahu výkonu u obou certifikovaných paliv, a to může ušetřit až 15 % nákladů za palivo. Prodloužená záruka na těsnost kotlového tělesa je 5 let při používání garantovaného a certifikovaného paliva a při dodržení provozních podmínek. Tento kotel splňuje, na obě garantovaná paliva, ty nejpřísnější požadavky na EKODESIGN dle Nařízení komise (EU) č. 2015/1189 a je zařazen do seznamu kotlů pro Kotlíkové dotace a dotace NZÚ.

Přijďte se podívat na stánek M3 společnosti ROJEK.

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!