Peletová kamna s výměníkem do 35 000 Kč – Nová zelená úsporám není jen o kotlích

Předschválené výrobky

V programu Nová zelená úsporám mají majitelé rodinných domů jedinečnou možnost získat až 50% dotaci na zateplení, nová okna a vytápění. Žádost o dotaci musí obsahovat projektovou dokumentaci zpracovanou akreditovaným technikem.

U žádosti se posuzuje jak technické řešení, tak použité výrobky (okna, izolace, kamna), které musí být v projektu přesně specifikovány. Nejjednodušší je vybírat přímo ze seznamu registrovaných výrobků. Registrované výrobky a technologie již prošly schvalovacím řízením, takže je lze do projektu zapracovat bez nutnosti prokazovat, že jsou skutečně úsporné. V seznamu nově přibyla i naše peletová kamna HSP 6 s výměníkem. Za cenu „klasických krbovek“ si tak můžete pořídit nejmodernější technologii a dokonalý komfort.

Krb bez štípání dřeva

Pokud chcete pohodlí a elektrický, nebo plynový kotel vám přijdu příliš sterilní, zkrátka se nechcete připravit o praskání ohně a pohled na plamen, zkuste naše peletová kamna. Díky extra velkému prosklení a novému řešení hořáku vypadá plamen stejně, jako by v ohništi skutečně hořela dřevěná polínka. Peletová kamna od HAAS + SOHN Rukov ocení i alergici. Kamna totiž nepředávají teplo pomocí ventilátoru, ale teplý vzduch stoupá do místnosti přirozenou cirkulací. Proto nevíří prach a jsou až neuvěřitelně tichá. Výhodou je také jednoduché ovládání v češtině, ať už panelem v horní části, nebo pomocí mobilní aplikace. Díky teplovodnímu výměníku mohou peletová kamna sloužit i jako hlavní zdroj tepla. Navíc si můžete libovolně nastavit, kolik tepla půjde do vzduchu a kolik bude předáváno do vody v radiátorech.

Na stránkách www.novazelenausporam.cz najdete podrobný návod jak o dotaci zažádat.

Žádosti se přijímají do 31.12. 2021.

V provozu je také bezplatná infolinka na čísle 800 260 500.

Přijďte si osobně prohlédnout peletová kamna s výměníkem od HAAS+SOHN a dozvědět se více na stánku M66 na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ.

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!