Kamna s oceněním z britské výstavy Hearth & Home 2017

Krbová kamna Scan-line 8 od dánského výrobce Heta obdržela prestižní ocenění (1. místo) v kategorii "Spotřebič roku 2017 na dřevo či uhlí do 5kW" na odborné kamnářské výstavě Hearth & Home 2017  v britském Harrogatu.

Tuto cenu uděluje odborná porota. Hodnotí se veškeré aspekty výrobku, z těch základních je to: spalování, ovladatelnost, design, konstrukce, použité materiály a jejich kvalita.

Na expozici hede kamna (stánek č. M55) naleznete to nejzajímavější z jejich sortimentu (kompletní sortiment můžete shlédnout na www.hede-kamna.cz) a to jak krbová kamna hede, která v ČR vyrábí, tak od jejich významných evropských dodavatelů krbových kamen, krbových vložek, sporáků, venkovních krbů/grilů a příslušenství:

hede (ČR) viz. http://www.hede-kamna.cz/produkty/hede/vse
Aduro (Dánsko) viz. www.hede-kamna.cz/produkty/aduro/vse
Heta (Dánsko) viz. www.hede-kamna.cz/produkty/heta/vse
Nordica (Itálie) viz. www.la-nordica.cz
Leda (Německo) viz. www.hede-kamna.cz/produkty/leda/vse
Wanders (Holandsko) viz. www.hede-kamna.cz/produkty/wanders/vse

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!