Vždy čistá pitná voda se systémem RAUTITAN

Pitná voda je naše nejdůležitější potravina.


Čistá voda je důležitá pro přežití. Neexistuje žádná možnost, jak ji nahradit. Proto hraje její kvalita pro naše zdraví důležitou roli. Vycházíme z předpokladu, že voda vytéká z vodovodního kohoutku spolehlivě, byla hygienická a čistá. Bohužel to však není samozřejmé. Dodavatelé pitné vody jsou zodpovědní za její kvalitu pomocí analýzy rizik jen k vašemu domovnímu napojení. Na těch posledních metrech rozhoduje o hygieně a čistotě vaše instalace pitné vody.

Novostavba nebo renovace vašeho rodinného domu je příležitostí, abyste se mohli dlouhá léta spolehnout na hygienicky čistou pitnou vodu. RAUTITAN od REHAU je systém pro pitnou vodu, který již dnes splňuje hygienické standardy zítřka. Buďte připraveni a zajistěte sobě a své rodině bonus pro zdraví. Se systémem RAUTITAN jste v bezpečí.

Navštivte společnost REHAU na veletrhu MODERNÍV VYTÁPĚNÍ 2018 na stánku M36.

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!