Kachlová kamna - italský design a řemeslná zručnost výrobců

Kamna Castelmonte a La Castellamonte na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018.


Italský design a řemeslná zručnost výrobců si vždy věděli najít svoje příznivce po celém světě. Není tomu jinak ani mezi výrobci kachlových kamen. V tomto směru jsou toho příkladem i společnosti Castelmonte a La Castellamonte.

Jejich kachlová kamna jsou vyjímečná nejen po stránce designu, výrobou ruční práci ale i svými technickými parametry a použitou koncepcí.
Díky Castelmonte a La Castellamonte vaše topné zařízení nejen zkrášlí a zapadne do interiéru, ale dodá mu jedinečný ráz a pocit luxusu. Nepůjde jen o ekonomický, spolehlivý a účelný zdroj tepla, ale i o jedinečný a hodnotný kus bytového doplňku, kterým interiér získá jiskru elegance a vzbudí zájem u každé návštevy.
Keramika obkladu je každému výrobci vlastní, je navrhnutá tak, aby co nejvíce korespondovala s proporcemi a vzhledem daného tělesa. U výrobků z dílny LaCastellamonte je na výběr až z 32 různých barev keramiky. Hodnota dekorativních prvků keramiky může být umocněná i malováním. Kouřovod může být také obložen identickou keraminkou, což dodá i menším kamnům jejich majestátnost.U kachlí na dřevo se oba výrobci snaží zákazníkovi poskytnout výsledný efekt produkovaného tepla v co nejkratší době po zatopení v kamnech. Využívá se efektu konvekce.

Oběma výrobcům vlastní koncepce ohniště zaručuje rychlé a rovnoměrné rozložení teploty do úctyhodně velkého prostoru.

I v oblasti kachlí na pelety přinášejí oba výrobci svoje know-how, ať už v podobě efektivního gilotinového podavače na pelety, nerezové spalovací komory a nebo produkce sálavého tepla u kachlí na pelety s horním odvodem spalin.

Více informací naleznete na www.chova.sk, a také na stánku č.83

obr2
obr1
obr3
obr4

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!