Společnost REHAU s.r.o. nově na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ

Veletrhu Moderní vytápění se prvně zúčastní společnost REHAU, s.r.o., která je předním mezinárodním zpracovatelem polymerů v oblastech stavebnictví a průmyslu. Letos slaví 25 let na českém trhu.

Nabízí otopné systémy, klimatizace, okenní systémy, fasádní systémy, systémy vchodových dveří, systémy pro pitnou vodu, systémy zimních zahrad, terasy, akustická řešení, agrární techniku a mnohé další.

Firma REHAU s.r.o. Vám ráda poskytne technické poradenství při projektování, přes plánování, až po pomoc při provádění stavby. Můžete se informovat o novostavbách a renovacích, stejně jako o speciálních případech.

Máte dotazy? Více na REHAU

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!