Přihlaste se na MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018

Vážení vystavovatelé,

přijměte naše pozvání k účasti na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018.
Stejně jako v předchozích letech, tak i 13. ročník veletrhu vytápění a úspor energií proběhne na Výstavišti Praha – Holešovice v termínu 1. – 4. 2. 2018 společně s veletrhem Dřevostavby 2018.

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ je velmi úspěšnou, atraktivní obchodní akcí a jednou z nejdůležitějších událostí v oblasti vytápění, větrání, úspor energií a efektivní využívání obnovitelných zdrojů energií. Jde o setkání významných domácích a zahraničních firem, které se prezentují se svými výrobními úspěchy, současnými trendy, inovacemi a novinkami, kterých každý rok přibývá.

Přihláška se zvýhodněnou cenou do 30. 6. 2017

Neváhejte a přijďte se prezentovat!

Nezapomeňte, že veletrh je ideální příležitostí k navázání nových obchodů a kontaktů.
Těšíme se na další setkání dosavadních a nových účastníků veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018.

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!