DĚKUJEME VÁM ZA NÁVŠTĚVU

Rádi bychom poděkovali všem vystavovatelům a partnerům veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2017 za hodnotnou a pro všechny strany přínosnou spolupráci.

Věříme, že Vaše očekávání ohledně nově navázaných obchodních kontaktů bylo splněno, že získané informace i navázané vztahy přispějí k růstu Vaší firmy a prezentace na tomto veletrhu přinese v dalším období pozitivní odezvu.

Poděkování patří samozřejmě i návštěvníkům bez, kterých by veletrh nebyl tak úspěšný. Přišlo Vás opět téměř 30.000!

Protože každý konec je začátkem něčeho nového, těšíme se již v tuto chvíli na možnou spolupráci a setkání na 13. veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ v termínu 1. - 4. 2. 2018!

 logo MV 2018

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!