Rubivia láká náročné zákazníky na nejmodernější francouzské designové krby

Designové krby Rubivia opět přichází s designovou krbovou novinkou do vašich domácností. Představí současně nejmodernější provedení francouzských krbů Arkian.

Nebudou chybět ani tradiční krby a krbové vložky Rubivia nebo oblíbené designové modely španělských krbů Rocal. Nově představí i plynové krby DRU hořící přímo na stánku.
Na letošním ročníku veletrhu Moderní vytápění na stánku č. M61 v hale Krby, kamna návštěvníkům představí designový model Yan Li přední světové francouzské značky Arkian. V České republice se tak tento světově oblíbený model představí poprvé.

Pro vysoce náročné zákazníky je opět připraven sofistikovaný, samostatně stojící prostorový krb Eclypsia též značky, který se otáčí o 360°. Zajímavostí tohoto designového krbu je spodní odtah spalin, který je možné umístit kamkoliv do vašeho moderního domu.

Návštěvníci nepřijdou ani o tradiční krby a krbové vložky české výroby od společnosti Rubivia. A to dnes nejvíce oblíbené rohové a čelní provedení krbových vložek s výsuvným mechanismem. V portfoliu designových krbů Rubivia samozřejmě nechybí ani třístranné a průhledové krbové vložky pro náročnější zákazníky.

Více o společnosti Rubivia na: www.rubivia.cz

Eclypsya-Arkiane-11
Designove-krby-Rubivia
habillagepierreferme-vue01
Yanli-arkiane-21

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!