S krbovými kamny vám letošní arktické mrazy náladu nezkazí

Ze všech stran se na nás valí extrémně mrazivé teploty, proto teplo domova je více než žádané! Ovšem pozor, víte že... Krbová kamna s teplovodním výměníkem již dávno nepatří pouze k druhotnému zdroji tepla či romantickému doplňku interiéru? Účinné, ekologické, a hlavně úsporné vytápění domu nebo bytu najde své využití v každé domácnosti.

 

Nejsou to jen obyčejná krbová kamna...
Náklady na vytápění s čím dál nižšími teplotami (které letos opravdu trhají rekordy) rostou značnou rychlostí. Proto je na vás, zda to neřešit a dále chodit v teplých ponožkách, choulet se u televize po dekou, nebo si pořídit krbová kamna, která dodají vašemu domovu nezaměnitelnou atmosféru plápolajícího ohně, praskání dřeva, a navíc tolit zahřejí! Navíc krbová kamna s výměníkem tvoří spojení krbu, klasických kamen a radiátorů, proto při jejich pořízení získáte plnohodnotné topení. Značná úspora je tedy téměř zárukou...

Novodobé vytápění nese jméno teplovodní výměník
Krbová kamna s výměníkem nabízí možnost napojení nejen do topných těles či zásobníkového ohřívače, ale také připojení do stávají otopné soustavy (s plynovým nebo i elektrickým kotlem). Takto jednoduše zajistíte rozvod tepla do celého domu včetně podkroví. Teplovodní výměník funguje tak, že se připojí na rozvody radiátorů. Abychom krbová kamna mohli považovat za plnohodnotné ekologické a úsporné topení, které slibují úsporu až 50% ročních nákladů na vytápění, je důležité zvolit spolehlivé a kvalitně konstruované produkty. Přední výrobce kamen společnost HAAS+SOHN Rukov s.r.o. takové produkty nabízí.

Kachlová kamna s teplovodním výměníkem
V nepřeberném množství kamen si přijdou na své i milovníci klasiky. Kachlová kamna s výměníkem v sobě nesou přednosti novodobého vytápění a vzhledu tradičních kamen, které známe z domácností našich babiček. Unikátní předností kachlových kamen Treviso s výměníkem, je jejich koncepce vyjímatelného výměníku, která nabízí jednoduchou možnost demontáže a tím rychlé a jednoduché přestavění na teplovzdušnou variantu.

Design lahodící každému oku
Krbová výměníková kamna zaslouženě patří k bestsellerům, a to nejen díky svému špičkovému technickému vybavení, ale i díky luxusnímu designu. Moderně vyhlížející pískovcový obklad „Woodstone Prestige“, tradiční béžová dlažba, antracitové provedení s nerezovými doplňky, tyto i mnohé další, skvěle respektují individuální styl jakéhokoliv interiéru. V pozadí nezůstávají ani kachlová kamna s výměníkem, která disponují jednoduchými tvary a vkusnými kachlemi v nejrůznějším barevném provedení.

Mezi modely krbových i kachlových kamen naleznete i takové, které mají přípravu pro vychlazovací smyčku, kterou je možno dokoupit jako zvláštní příslušenství. Jedná se o systém zabezpečení před přetopením v případě výpadku elektrického proudu.

Zahřejte se nejen v zimních měsících u našich krbových kamen!

Více informací získáte na www.haassohn-rukov.cz

Kachlov-kamna-s-vmnkem-Alytus
Farumernwoodstoneint0433437000000
SavonaAhnedaint-2016
Krbov-kamna-s-vmnkem-Avesta

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!