Neváhejte a přijďte se ohřát!

Na veletrhu na Vás čeká velké množství firem z oboru vytápění, které představí výrobky špičkového designu. Ve střední části haly jsou prezentované žhavé výrobky vystavujících firem s přesnými popisky a technickými parametry.
 

Bude představena unikátní technická novinka, tepelné čerpadlo země-voda (voda-voda) AquaMaster 90 Inverter . Použití nejmodernějšího scroll inverterového kompresoru s BLDC motorem umožňuje měnit otáčky v rozmezí 20-150 s-1 a řídit topný výkon ve velmi širokém spektru od 7 do 48 kW. K vidění bude také teplovodní pyrolytický kotel na tuhá paliva (s dochlazovací smyčkou) jmenovitý výkon kotle dle provedení 20, 25, 30 kW. Pyrolytické kotle ROJEK PK BIO na ruční přikládání jsou určeny ke spalování palivového dřeva - kusové dřevo o délce 530 mm a vlhkosti do 20 %. Kotle jsou certifikovány v Třídě 5 dle ČSN EN 303 -5 a splňuji požadavky EKODESIGNU, lze na ně tedy žádat „kotlíkovou dotaci“. Můžete si prohlédnout krbovou vložku Venus 16.3W os, kanadskou krbovou vložku ENERZONE DESTINATION 1.5 INSERT, kanadská kamna ENERZONE SOLUTION 3.4 nebo kanadský horkovzdušný kotel DROLET TUNDRA. Tablet, který bezdrátově ovládá a nastavuje dotykové termostaty TMDisplej 2 Wi-Fi a tím umožňuje centrální ovládání vytápění v celém domě. Více informací se dozvíte přímo na veletrhu.

Neváhejte a přijďte se ohřát!

Od 2. do 5. února MODERNÍ VYTÁPĚNÍ - veletrh, který Vás zahřeje.

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!