Proč navštívit veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ ?

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ - to jsou tepelná čerpadla, kotle, kamna, krby, solární systémy, ale také kvalita a design! Pokud plánujete změnu topného zdroje či úsporné a spolehlivé vytápění, přijďte na největší událost svého druhu na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Firmy představí své novinky a inovované technologie ve vytápění.
K vidění budou firmy se zaměřením na tepelná čerpadla, podlahové vytápění, solární systémy, rekuperace, kotle, kamna, krby nebo komínové systémy, které jsou určeny pro všechny druhy paliv a splňují přísné normové požadavky na odvod spalin. Po celou dobu veletrhu se budou konat zajímavé přednášky na aktuální témata jak ušetřit za teplo, plyn, elektřinu a vodu. Přijďte si poslechnout novinky, rady a zapojte se do diskuze na žhavá témata.
Veletrh je určený návštěvníkům, kteří řeší snižování energetické náročnosti svých domů, odborníkům z oboru vytápění a všem, kteří mají zájem se dozvědět něco nového v této oblasti.

Přijďte vyhrát mobilní klimatizaci a další skvělé ceny.
Od 2. do 5. února MODERNÍ VYTÁPĚNÍ - veletrh, který Vás zahřeje.

Prohlídněte si DOPROVODNÝ PROGRAM

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!