Přijďte si poslechnout novinky a rady a zapojte se do diskuze na žhavá témata!

Návštěvníci i odborníci se po celou dobu veletrhu mohou těšit na zajímavý doprovodný program, na kterém se bude podílet např. Asociace pro využití tepelných čerpadel, Státní fond životního prostředí, České vysoké učení technické v Praze UCEEB, Solární asociace a mnoho dalších.

Odborná přednáška Kotlíkové dotace Vám přiblíží kvalitu a dostupnost pelet, instalaci a kontrolu kotlů, kde najít specializované topenáře a jak vybrat správný kotel.

Další z mnoha přednášek Vám poradí, jak postupovat při realizaci malých FVE (fotovoltaických elektráren) nebo jak kombinovat FV systém a tepelné čerpadlo. Dozvíte se, co vše je nutné zvážit při realizaci rekuperace nebo jak moderně a úsporně řešit vytápění či chlazení, například tepelná čerpadla v kombinaci s podlahovým, stěnovým a stropním vytápěním či chlazením.

Stavíte, rekonstruujete? Řekněte si o dotaci! Zástupci Státního fondu životního prostředí Vám poskytnou aktuální informace o dotačních možnostech z programu Nová zelená úsporám a poradí Vám, jak na to.

Přijďte zjistit aktuální novinky roku 2017!  Více v DOPROVODNÝ PROGRAM 

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!