Teplovodní pyrolytický kotel na tuhá paliva

Stálý vystavovatel společnost ROJEK spol. s r.o. na veletrhu představí v prostoru „Požární zóny“ novinku Teplovodní pyrolyticky kotel na tuhá paliva.

Teplovodní pyrolyticky kotel na tuhá paliva (s dochlazovací smyčkou) jmenovitý výkon kotle dle provedení 20, 25, 30 kW
Pyrolytické kotle ROJEK PK BIO na ruční přikládání jsou určeny ke spalování palivového dřeva - kusové dřevo o délce 530 mm a vlhkosti do 20 %
Kotle jsou certifikovány v Třídě 5 dle ČSN EN 303 -5 a splňuji požadavky EKODESIGNU, lze na ně tedy žádat „kotlíkovou dotaci“.

PK BIO 25 open

Přednosti pyrolytických kotlů PK:

● Plněni spalovací komory kotle je velmi jednoduché a rychlé - odklopením horních přikládacích dvířek
● Větší objem spalovací komory (130 l)
● Vysoka účinnost - 90 %
● Max. délka polenového dřeva 530 mm
● Dlouhá doba vyhořeni spalovací komory, až 7 - 9 hod. při jmenovitém výkonu.
● Snadné čištěni výměníku pomoci ovládací páky a čistících dvířek přístupných z vnější strany
● Kotle jsou řízeny elektronickou ovládací jednotkou, která ovládá: odtahový ventilátor, teplotu vody v kotli - spouštěni čerpadla a   vypnuti ventilátoru, řízení teploty vody UT, manuální nebo automatický režim (několik různých variant automatického režimu), dobu dohořeni, ruční provoz při zatápěni, regulovatelné otáčky ventilátoru, spalinové čidlo, ochranu kotle a regulátoru, zvukový alarm.

 

 

 

Regulátor je vybavený programem zPID
Regulátor kromě standardních čidel je vybaveny taktéž spalinovým čidlem. Regulace tohoto typu spočívá v kontrolování teploty spalin a teploty kotlové vody. Na základě těchto hodnot regulace mění otáčky ventilátoru tak, aby byla udržovaná zadaná teplota kotlové vody.
Spalinové čidlo ovládací jednotky šetří až 13 % paliva, teplota výstupní vody je velmi stabilní, což
prodlužuje životnost kotle.

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!