Spolehlivý parťák mezi kondenzačními kotli nyní v AKCI – EcoTherm Kompakt WBS 14 F

Plynový kondenzační kotel řady Kompakt od firmy BRÖTJE nabízí špičkovou techniku topení průkopníka výhřevné techniky navíc za výhodnou cenu.

Nezáleží, zda jde o novostavbu, rekonstrukci či modernizaci, tepelnou pohodu a komfort můžete získat moderněji, úsporněji a ekologičtěji – prostě ...lépe s BRÖTJE.

Úsporný kondenzační kotel EcoTherm Kompakt WBS 14 F vyrobený v Německu vyniká moderní technikou s vysokou účinností. Dosahuje normovaného stupně využití až 109 % a díky tomu může přispět k úspoře nákladů na topení o 10 až 14 % (v porovnání se staršími zařízeními dokonce až o 30 %). Regulace SIEMENS s jednoduchou obsluhou umožňuje integraci do sestav s alternativními zdroji. Součástí kotle je rovněž elektronicky řízené čerpadlo a systém „Multilevel“. Kotel WBS nabízí skvělý komfort ohřevu teplé vody v kombinaci s externím zásobníkem, přičemž je elegantní a velmi tichý.

Spolehlivost kotlů BRÖTJE je ověřena mnohaletým působením na německých trzích. Jedná se o vynikající řadu produktů od výrobce, který již třikrát získal posudek jakosti „Sehr gut“ pro generátory tepla. Kotle BRÖTJE jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí a splňují veškeré emisní požadavky ČSN, přičemž hluboce podkračují limity známky „Modrý anděl“, které jsou také držiteli. Vysoká preciznost zpracování a kvalita kotlů BRÖTJE se odráží na pohodlí při jejich montáži a servisu a jsou ideální pro vícepodlažní byty a rodinné domy.

Další informace o plynovém kondenzačním kotli BRÖTJE.

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!