Vážení obchodní přátelé,

dovoluji si Vás už nyní pozvat k účasti na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA 2017. Bude mi potěšením, rozhodnete-li se pokračovat v naší spolupráci a veletrhu se opět zúčastníte. V pořadí již 12. ročník proběhne v termínu 2. – 5. 2. 2017, jako obvykle na Výstavišti v Praze Holešovicích, souběžně s veletrhem Dřevostavby 2017.

Stejně jako dosud máte i nadále v průběhu celého roku možnost zveřejňovat na našem webu informace o svých aktuálních realizacích, nových produktech nebo o čemkoliv, čím byste se rádi pochlubili a upoutali pozornost zákazníků.

V souvislosti s webem modernivytapeni.cz bych Vás zároveň také ráda upozornila, že v brzké době zde bude k dispozici jednoduchá aplikace, jejímž prostřednictvím si Vaši zákazníci a obchodní partneři mohou s Vámi online sjednat schůzku na konkrétní čas v průběhu konání veletrhu.

Dále nás velmi těší, že Vám můžeme představit doprovodný program chystaný ve spolupráci s Cechem topenářů a instalatérů České republiky, a to seznámit Vás s projektem CTI ČR – značka „Kvalita Garantovaná CTI ČR“, podrobnější informace Vám budou k tomuto projektu sděleny v průběhu měsíce září 2016. V rámci Roku řemesel jsme společně s CTI ČR připravili pro Vás doprovodný program „Dobrodružství s řemeslem“ návštěvníky tohoto veletrhu čekají technické zážitky,

A stejně jako v předchozích letech ani letos nebude chybět již tradiční přehlídka novinek na požární zóně.

Přihláška se zvýhodněnou cenou do 30. 6. 2016.

Těšíme se na další setkání na veletrhu vytápění, krbů, kamen a obnovitelných energií 2017.

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!