Nově na veletrhu společnost REMKO

Premiérově veletrh Moderní vytápění přivítá společnost REMKO. Společnost má 35leté zkušenosti na trhu v dodávce klimatizací. Na veletrhu předvedou klimatizace, tepelná čerpadla a odvlhčovače. Svým klientům nabízí nejen prodej, ale zajišťují montáž, servis i pronájem mobilních i stacionárních klimatizačních přístrojů REMKO. Ceny do soutěže pro návštěvníky poskytla společnost REMKO a je hlavním partnerem soutěže.

Dodáváme klimatizační a teplovzdušné automaty v mobilním a stacionárním provedení pro efektivní vytápění a klimatizování. Dodávka tepla do skladových, výrobních, výstavních hal a staveb. Půjčovna teplovzdušných automatů, odvlhčovačů a klimatizací. Montáž klimatizací a tepelných čerpadel vzduch/voda.

Více na www.remko.cz

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!