Nové číslo časopisu Český Instalatér

Dovolujeme si Vás upozornit, že časopis Český Instalatér č. 5/2016 vychází 9. září 2016. Vedle stálých rubrik toto číslo zdůrazní tematiku: Plyn, moderní plynové kotle.

 

Bezpečnost spotřebičů

Využití elektřiny pro přípravu teplé vody.

Pro čtenáře bude jistě zajímavý článek od Ing. Jiřího Buchty, CSc., na téma „Zkušenosti ze šetření událostí na plynových zařízeních (požáry, výbuchy, otravy spalinami, zakázané manipulace apod.)“ a další příspěvky.

Časopis je určen projektantům, instalatérským a montážním firmám, které se zabývají rozvodem vody, rekonstrukcí koupelen, všemi druhy ohřevu vody i různými způsoby vytápění, větráním

a klimatizací objektů, regulací a měřením spotřeby tepla, získáváním tepla obnovitelnými zdroji aj. Je vhodným doplňkem výuky příslušných odborných škol a učilišť.

Více informací naleznete na stránkách www.cntl.cz.

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!