Koncept bytového větrání Brink

V rámci rekonstrukcí nebo novostaveb bytů a menších domů není zcela jednoduché vyřešit problém větrání běžnými větracími jednotkami a vzduchotechnickým rozvodem. Proto firma ŠTORC TZB přichází s koncepcí Brink pro rekonstrukce a novostavby bytů.

Centrální jednotky řady Renovent Sky byly vyvinuty pro instalace náročné na prostor. Je možné je instalovat skrytě v horizontální poloze do podhledů, nebo vertikálně do instalačních nik. Jednotky Sky dostupné ve výkonech 150 a 300 m3/h a nyní i nově ve variantě 200 m3/h. Společně s kompaktním rozdělovacím boxem s tlumičem hluku a vzduchotechnickým rozvodem Air Excellent tvoří praktický systém do prostorově náročných interiérů.

Více na www.storc.cz .

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!