Smart BE - závěsná i volně stojící krbová kamna

Jako každý rok bude společnost "hede kamna s.r.o." na veletrhu Moderní vytápění představovat novinky v oblasti krbových kamen a kebových vložek. Holandský výrobce WANDERS přichází s novou řadou krbových kamen Smart Black Edition, vycházející z osvědčených krbových vložek SMART ve 2 výkonech (6kW a 9kW), které mohou být jako volněstojící nebo jako závěsné na zeď.

Hloubka 6 kW verze je pouhých 362,5 mm a 9 kW verze 401 mm! 6 kW verze je regulovatelná již od 3 kW výkonu, tímto se kamna stávají vhodná pro nízkoenergetických staveb.

Kamna jsou vybavena bez-roštovou spalovací komorou, neviditelným otvíračem dvířek (kamna nemají kličku) a mají možnost napojení na externí přívod vzduchu. Jsou dokonale elegantní a minimalistická.

Vyzdívka spalovací komory je ze žárobetonu, který je extrémně odolný vůči vysokým teplotám a mechanickému poškození, zlepšuje hoření, perfektně izoluje a ochraňuje spalovací komoru kamen.

Více informací na www.hede.cz

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!