Cenově zajímavé zařízení na výrobu tepla a chladu

Splitové tepelné čerpadlo voda-vzduch Vitocal 100-S od firmy Viessmann se standardně vysokou kvalitou zpracování a vysokou účinností nabízí řešení pro flexibilní montáž a splnění různých požadavků zájemců. Lze jej využít jako ryze tepelné čerpadlo pro vytápění a přípravu teplé vody, nebo s chladící funkcí active cooling pro chlazení místností v letních měsících, a konečně jako elektrický průtokový ohřívač vody. Díky příslušenství v podobě modulu WLAN Vitoconnect 100 jej lze ovládat přes internet a prostřednictvím bezplatné aplikace ViCare také přímo z chytrého telefonu. Tepelné čerpadlo je připraveno na užití v kombinaci s fotovoltaickým zařízením a využívat tak elektřiny vlastní výroby. Při modernizace se splitové tepelné čerpadlo hodí pro efektivní bivalentní provoz.

Číst více

Peletové kotle vítězí na celé čáře v čistotě i komfortu obsluhy mezi všemi zdroji na tuhá paliva. Pelet pro ně je také požehnaně – v roce 2017 jsme s výrobou domácích pelet vysoko překročili hranici 300 000 tun a produkce dál roste. V Česku se vyrábějí kotle, kamna i pelety nejen pro domácí, ale také pro západoevropské trhy, tedy ve vysoké kvalitě.

Číst více
Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018 se bude konat souběžně s veletrhem DŘEVOSTAVBY 2018 na Výstavišti Praha – Holešovice v termínu 1. – 4. 2. 2018. Již 13. ročník oblíbeného veletrhu nabídne vše v oblasti klasického, moderního a alternativního vytápění.
Číst více
Neobyčejně silný centrální vysavač s průmyslovým Bypass motorem, osvědčenou samočistící filtrací se SILPURE filtrem a unikátní zárukou 25 let. Dejte přednost kvalitě, výkonu a dlouhé životnosti před spotřebním zbožím!
Číst více

V pondělí 29. května v 10:00 začíná elektronický příjem žádostí do zcela nového, pilotního a celorepublikového programu určeného na hospodaření s dešťovou vodou - Dešťovka. Lidé si díky MŽP budou moci historicky zcela poprvé požádat o dotaci na nádrže pro zachytávání dešťové vody a její využití na zálivku nebo v domácnosti, např. na splachování toalety. Jedna domácnost může dostat až 105 tisíc korun.

Číst více

Zelené střechy přispívají k tepelnému komfortu uvnitř domů, zlepšují klima měst, zadržují srážkovou vodu i prachové částice a prodlužují životnost střechy. Spolu s kvalitním zateplením přispívají k realizaci energeticky úsporného domu. Navíc ten, kdo osadí svůj dům zelenou střechou Urbanscape, si ji může nechat zaplatit z programu Nová zelená úsporám.

Číst více

REKUPERAČNÍ JEDNOTKY NILAN

Rekuperační jednotka NILAN ESO je novinkou v produkci NILAN pro rodinné domy. Základním zadáním bylo minimalizovat zastavěný prostor a spojit tak výhody legendární NILAN VP18 a vlajkové lodi NILAN Compact, který získal mnoho ocenění a je certifikovaný Passivhaus Institutem Darmstadt jako velmi úsporná jednotka vhodná i pro pasivní domy. Mezi největší úspěchy patří vítězství v prestižní mezinárodní soutěži o nejúspornější dům světa, kde již 2x byla součástí vybavení vítězného domu. I u nás byl první pasivní dům, který certifikovalo Centrum pasivního domu, osazen jednotkou NILAN Compact. Jednotka zajišťuje komplexní služby pro rodinné domy: větrání s účinnou rekuperací, chlazení provozně zdarma při ohřevu vody, levný ohřev teplé vody.

Číst více

Vážení vystavovatelé,

přijměte naše pozvání k účasti na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2018.
Stejně jako v předchozích letech, tak i 13. ročník veletrhu vytápění a úspor energií proběhne na Výstavišti Praha – Holešovice v termínu 1. – 4. 2. 2018 společně s veletrhem Dřevostavby 2018.

Číst více

V rámci 12. ročníku veletrhu Moderní vytápění 2017 nechyběla ani atraktivní soutěž, ve které mohli návštěvníci vyhrát hodnotné ceny. Hlavní cenou soutěže byla mobilní klimatizace RKL 360 S-line, kterou věnovala společnost Remko s.r.o.

Číst více

Zbývají poslední minuty do konce veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ. Podívejte se, jaký byl poslední veletržní den. 

Číst více

Přípravy veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2017 pokračují.

Venku nám krásně mrzne a v halách rychle přibývají jedinečné expozice. Neváhejte a přijďte se ohřát na 12. mezinárodního veletrhu zaměřený především na moderní technologie vytápění, krby, kamna a obnovitelné zdroje. Výstaviště Praha - Holešovice, 2. - 5. 2. 2017.

Číst více

Příprava veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2017 je v plném proudu! Montážní dny začaly.. Některé realizační firmy staví rozsáhlé a obtížné expozice. Výsledek bude určitě stát za to! 

Číst více
Ze všech stran se na nás valí extrémně mrazivé teploty, proto teplo domova je více než žádané! Ovšem pozor, víte že... Krbová kamna s teplovodním výměníkem již dávno nepatří pouze k druhotnému zdroji tepla či romantickému doplňku interiéru? Účinné, ekologické, a hlavně úsporné vytápění domu nebo bytu najde své využití v každé domácnosti.
Číst více
Na veletrhu na Vás čeká velké množství firem z oboru vytápění, které představí výrobky špičkového designu. Ve střední části haly jsou prezentované žhavé výrobky vystavujících firem s přesnými popisky a technickými parametry.
Číst více

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ - to jsou tepelná čerpadla, kotle, kamna, krby, solární systémy, ale také kvalita a design! Pokud plánujete změnu topného zdroje či úsporné a spolehlivé vytápění, přijďte na největší událost svého druhu na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Číst více