Proč navštívit veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ?

Veletrh je především určen všem návštěvníkům, kteří řeší snižování energetické náročnosti svých domů, a také odborníkům, kteří mají zájem o nejnovější technologie v oblasti vytápění, větrání, úspor energií a efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie.

V jednom okamžiku a na jednom místě získáte osobní kontakty na kvalitní výrobce a dodavatele topenářské a tepelné techniky. Získáte spoustu informací od odborníků o kondenzačních kotlech, rekuperaci, biomase, o tepelných čerpadlech, o využití solárních panelů a o tom jaké trendy dnes vládnou designu krbů a kamen.

Dozvíte se, jak se změnila pravidla pro prodej a výrobu tepelných čerpadel, která ukládá povinnost označovat spotřebiče určené pro vytápění a ohřev vody energetickými štítky.

Návštěvníci i odborníci se mohou těšit po celou dobu veletrhu na zajímavý doprovodný program. Opět budou probíhat přednášky na aktuální témata jako jsou podmínky v programu Nová zelená úsporám nebo velice žhavé téma Kotlíková dotace. Návštěvníci zde mohou konzultovat výběr vhodného zdroje vytápění a odborná sdružení jim pomohou s návrhem vytápění pro rekonstruované, nízkoenergetické či pasivní domy.

Přijďte se poradit o úsporách energií!

Rezervace schůzky s vystavovatelem

Rezervujte si nyní termín schůzky s vystavovatelem, který Vás zajímá. Stačí jen kliknout na "Rezervovat schůzku", vybrat požadovaného vystavovatele a datum s časem, kdy budete na výstavě. Pak už jen informaci o čem bude Vaše schůzka, aby se vystavovatel mohl dostatečně připravit na vaše konkrétní dotazy. Následně je rezervace potvrzena i e-mailem a Vy budete na stánku vystavovatele očekáváni a Vaše schůzka probehně v klidu, bez vyrušování, odbíhání a stresu. Neváhejte proto a rezervujte si schůzku včas!