Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ je zaměřený především na moderní technologie vytápění, krby, kamna a obnovitelné zdroje energie.

Souběžně s veletrhem DŘEVOSTAVBY představuje již 11 let největší a nejnavštěvovanější jarní stavební veletrh v ČR.

 

Základní statistiké údaje veletrhu
MODERNÍ VYTÁPĚNÍ A DŘEVOSTAVBY 2016:

Počet firem: 355 ze 6 zemí
Počet návštěvníků: 28 700
Celková výstavní plocha: 12 900m2

Kompletní ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA zde.


Novinky veletrhu starší novinky

13. 07. 2016 Léto je nejlepší doba na změnu dodavatele

Kdo by v létě myslel na něco tak nudného, jako je elektřina nebo zemní plyn? Přípravu na topnou sezónu nepodceňujte. Právě teď je nejlepší období na změnu dodavatele. Energetická poradna vám ráda a zdarma poradí více...

celý článek

08. 06. 2016 Kotlíkové dotace otevírají českým domácnostem cestu k peletám

Kotlíkové dotace mohou letos zásadně zamíchat s poměrem uhlí, plynu a dřeva v českých domácnostech. Řada lidí využije štědrý příspěvek až 127,5 tisíc Kč na nákup kvalitnějšího kotle, než plánovali. A zvažují i změnu paliva. Nejvíce se zajímají o budoucnost - kterého topiva bude v Česku bezpečně dostatek?

celý článek

06. 06. 2016 Reakce MŽP a SFŽP na informace o údajně nevyhovujícím kotli na seznamu doporučených výrobků pro tzv. kotlíkové dotace - Tisková zpráva

Státní fond životního prostředí ČR prověřil všechny kotle uvedené v tzv. seznamu výrobků a technologií (SVT) a prozatím nebylo potvrzeno, že by nějaký kotel nesplňoval podmínky programu. Stávající seznam výrobků a technologií obsahuje k dnešnímu dni celkem 386 zapsaných kotlů na tuhá paliva.

celý článek

06. 05. 2016 Vážení obchodní přátelé,

dovoluji si Vás už nyní pozvat k účasti na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA 2017. Bude mi potěšením, rozhodnete-li se pokračovat v naší spolupráci a veletrhu se opět zúčastníte. V pořadí již 12. ročník proběhne v termínu 2. – 5. 2. 2017, jako obvykle na Výstavišti v Praze Holešovicích, souběžně s veletrhem Dřevostavby 2017.

celý článek

26. 04. 2016 Spolehlivý parťák mezi kondenzačními kotli nyní v AKCI – EcoTherm Kompakt WBS 14 F

Plynový kondenzační kotel řady Kompakt od firmy BRÖTJE nabízí špičkovou techniku topení průkopníka výhřevné techniky navíc za výhodnou cenu. Nezáleží, zda jde o novostavbu, rekonstrukci či modernizaci, tepelnou pohodu a komfort můžete získat moderněji, úsporněji a ekologičtěji – prostě …lépe s BRÖTJE.

celý článek

22. 03. 2016 Veletrh vytápění, krbů, kamen a obnovitelných energií 2016 potvrdil své místo na trhu

Ve dnech 4. – 7. února 2016 patřilo Výstaviště Praha -Holešovice již 11. ročníku souběhu veletrhů energeticky úsporného bydlení – MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, DŘEVOSTAVBY.

celý článek

Podívejte se na fotografie z veletrhuSouběžný veletrh:

 

 

Generální mediální partneři veletrhu

Dřevoastavby.cz

 

Hlavní mediální partner veletrhu

Dřevostavitel.cz

 

Rádio Impuls12. veletrh vytápění, krbů, kamen
a obnovitelných energií

2.-5.2.2017

Místo konání: Výstaviště Praha - Holešovice


Hlavní navigace:

MODERNÍ VYTÁPĚNÍ