Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ je zaměřený především na moderní technologie vytápění, krby, kamna a obnovitelné zdroje energie.

Souběžně s veletrhem DŘEVOSTAVBY představuje již 11 let největší a nejnavštěvovanější jarní stavební veletrh v ČR.

 

Základní statistiké údaje veletrhu
MODERNÍ VYTÁPĚNÍ A DŘEVOSTAVBY 2016:

Počet firem: 355 ze 6 zemí
Počet návštěvníků: 28 700
Celková výstavní plocha: 12 900m2

Kompletní ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA zde.


Novinky veletrhu starší novinky

25. 10. 2016 Smart BE - závěsná i volně stojící krbová kamna

Jako každý rok bude společnost "hede kamna s.r.o." na veletrhu Moderní vytápění představovat novinky v oblasti krbových kamen a kebových vložek. Holandský výrobce WANDERS přichází s novou řadou krbových kamen Smart Black Edition, vycházející z osvědčených krbových vložek SMART ve 2 výkonech (6kW a 9kW), které mohou být jako volněstojící nebo jako závěsné na zeď.

celý článek

03. 10. 2016 Čím vytápět rodinný nebo bytový dům? Bude vytápění uhlím stále výhodné? A jaké jsou alternativy?

Dvanáctý ročník veletrhu Moderního vytápění - veletrhu vytápění, krbů, kamen a obnovitelných energií - přinese spoustu zajímavých řešení. Uhlí se stahuje z českých domácností, výrobci včas zareagovali na trendy i změnu legislativy.

celý článek

25. 08. 2016 Nové číslo časopisu Český Instalatér

Dovolujeme si Vás upozornit, že časopis Český Instalatér č. 5/2016 vychází 9. září 2016. Vedle stálých rubrik toto číslo zdůrazní tematiku: Plyn, moderní plynové kotle

celý článek

17. 08. 2016 Nově na veletrhu společnost REMKO

Premiérově veletrh Moderní vytápění přivítá společnost REMKO. Společnost má 35leté zkušenosti na trhu v dodávce klimatizací. Na veletrhu předvedou klimatizace, tepelná čerpadla a odvlhčovače. Svým klientům nabízí nejen prodej, ale zajišťují montáž, servis i pronájem mobilních i stacionárních klimatizačních přístrojů REMKO. Ceny do soutěže pro návštěvníky poskytla společnost REMKO a je hlavním partnerem soutěže.

celý článek

03. 08. 2016 Automatický kotel GEKON na hnědé uhlí, pelety
v 5. emisní třídě a Ekodesignu s účinností 95,5 %

Automatický ocelový kotel GEKON představený v lednu 2015 nyní dostává zelenou na nový dotační program přicházející od Evropské unie. Kotel zařazen do 5. emisní třídy na hnědé uhlí ořech 2, dřevěné pelety a plnící i parametry Ekodesignu, který je určující pro získání dotací až 80 % na tento automatický kotel od firmy KOVARSON s.r.o.

Ministerstvo životního prostředí zveřejnilo 15. 7. 2015 podmínky nových kotlíkových dotací, které budou nově hrazeny z evropských fondů, kde je možné získat dotaci až 85 % na výměnu starého nevyhovujícího kotle, za nový ekologičtější z maximální částky 150 tisíc Kč…..proklik na text v příloze.

celý článek

13. 07. 2016 Léto je nejlepší doba na změnu dodavatele

Kdo by v létě myslel na něco tak nudného, jako je elektřina nebo zemní plyn? Přípravu na topnou sezónu nepodceňujte. Právě teď je nejlepší období na změnu dodavatele. Energetická poradna vám ráda a zdarma poradí více...

celý článek

 

Podívejte se na fotografie z veletrhuSouběžný veletrh:

 

 

Záštity a odborné garance

 

Mediální partner

 

 12. veletrh vytápění, krbů, kamen
a obnovitelných energií

2.-5.2.2017

Místo konání: Výstaviště Praha - Holešovice


Hlavní navigace:

MODERNÍ VYTÁPĚNÍ